Witamy na stronie obsługi klienta Harney & Sons. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie najwyższej jakości herbat, wyrobów herbacianych i upominków, ale naszym celem jest zapewnienie naszym klientom pozytywnych doświadczeń podczas zakupów. Od samego początku naszą misją było zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta naszym lojalnym miłośnikom herbaty.
Stworzyliśmy tę stronę, aby przewidzieć wszelkie pytania, które mogą się pojawić. Jeśli w dowolnym momencie potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się zadzwonić do dedykowanego zespołu obsługi klienta pod numer +420 730 126 990. lub napisz do nas na adres info@harneyteas.eu
E-mail
Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@harneyteas.eu . Jeśli piszesz do nas w sprawie złożonego już zamówienia, prosimy o podanie numeru zamówienia, jeśli to możliwe.
Aby skontaktować się z nami w sprawie zamówienia międzynarodowego, napisz do nas na adres: sales@harneyteas.eu .
Telefon
Aby złożyć zamówienie przez telefon, jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące któregokolwiek z naszych produktów lub wątpliwości dotyczące złożonego zamówienia, zadzwoń do nas pod numer +420 730 126 990.
Magazyn Europejski
Możesz nas odwiedzić pod adresem:
Wyśmienite herbaty Harney and Sons
Wolkerowej 465
Witkow, 749 01
Republika Czeska