Równość dla wszystkich

Nasz ojciec, John Harney, założył firmę Harney & Sons w 1983 roku. Wkrótce potem wprowadził nas, dwóch swoich synów, do firmy, którą prowadzimy do dziś.

Zawsze byliśmy pracodawcą równych szans, dbającym o interes pracowników. Od założenia firmy działamy na obszarach wiejskich w Connecticut i północnej części stanu Nowy Jork, gdzie zatrudniamy lokalnych pracowników z różnych środowisk. Nigdy nie dyskryminujemy ze względu na płeć, rasę, religię lub orientację seksualną. Będąc małą, rodzinną firmą, wyższe kierownictwo zawsze składało się z członków rodziny Harney. Jednak na kolejnym szczeblu zarządzania są kobiety i BIPOC, a pod nimi zróżnicowana siła robocza. Kierownictwo i pracownicy naszego sklepu w SoHo mają jeszcze większą reprezentację BIPOC, co odzwierciedla różnorodność demograficzną Nowego Jorku. Zobowiązujemy się do godnej płacy i zapewniania godziwych świadczeń, w tym opieki zdrowotnej, płatnego czasu wolnego i opieki nad dziećmi.

Rodzina Harney zawsze była otoczona i darzyła ogromnym szacunkiem ludzi z Azji. Nasz założyciel, John Harney, miał jedną z pierwszych chińskich restauracji na północ od Nowego Jorku z szefem kuchni Dannym Lee, który nauczył Mike'a i Paula pokochać Chiny i ich kuchnię. Danny kierował działem kuchni azjatyckiej w Culinary Institute of America. Później Mike pracował i uczył się od wielu różnych japońskich biznesmenów w Paryżu, Chicago i Nowym Jorku. Odkąd firma Harney & Sons rozpoczęła działalność w 1983 roku, kupujemy najlepsze herbaty, jakie oferuje Azja. Podróże do wielu krajów azjatyckich dały nam miłość do Azjatów, zarówno tu, jak i tam. Ten podziw dla kultur różnych Azjatów został przekazany następnemu pokoleniu.
Serce nam pęka, gdy jesteśmy świadkami tragedii w Atlancie i tych, które miały miejsce w różnych miastach. Często był to starszy Amerykanin pochodzenia azjatyckiego. Mając starszą matkę, możemy sobie wyobrazić ból, jaki powoduje to dla rodzin.
Będziemy stać razem z naszymi przyjaciółmi, aby powstrzymać te tragedie. Będziemy również wspierać AAJC: Asian Americans Advancing Justice. Możesz zrobić to samo za pośrednictwem Daily Karma Round up przy wymeldowaniu.
Współpracujemy również z @mingtsai nad stworzeniem mieszanki „Kind Tea”. Część sprzedaży zostanie przeznaczona na wsparcie organizacji, które #stopasianhate .

Nie robimy herbaty dla niektórych, robimy herbatę dla wszystkich. Aby odnieść sukces, potrzebujemy wspaniałych pracowników ze wszystkich środowisk.

Paula i Mike'a Harney'ów


Odpowiedzialność, autentyczność, działanie

45% dyrektorów zarządzających i działów Harney & Sons to BIPOC, a 50% to kobiety.


Rodzina Harney ma członków społeczności BIPOC i LBGTQ + i bardzo dba o równość dla wszystkich.


Firma Harney & Sons oferuje obecnie klientom możliwość podsumowania zakupów online w celu przekazania darowizny na rzecz NAACP, którą zrealizujemy. Ponadto 1 czerwca 2020 r. przekazujemy NAACP darowiznę w wysokości 5000 USD. Zaczęliśmy również identyfikować organizacje charytatywne działające na rzecz ochrony środowiska, kierowane przez BIPOC, do których można wnieść wkład w ramach naszego zobowiązania 1% dla planety i będziemy nadal wspierać inicjatywy społeczności lokalnych za pomocą oko na akcje BIPOC. Od dawna wspieramy i nadal będziemy wspierać nasze lokalne Centrum Społeczności Północno-Wschodniej ( NECC ), które oferuje wsparcie dla społeczności BIPOC i całej naszej społeczności.


Harney & Sons będzie nadal słuchać społeczności BIPOC, aby zrozumieć, jaka będzie nasza rola w zapewnianiu równości dla wszystkich w przyszłości.