Pasja do herbaty

Czasami, gdy podążasz za swoją pasją, dzieją się niesamowite rzeczy. Nasza historia jest tą historią.

ZAŁOŻYCIEL I PREZES

Johna Harneya

Minęły prawie cztery dekady, odkąd John Harney rozwinął swoją pasję do doskonałych herbat. John rozpoczął swoją podróż w opanowaniu sztuki mieszania herbaty w swojej piwnicy. John, ówczesny właściciel gospody, podawał swoim gościom swoje charakterystyczne mieszanki; reszta, jak mówią, jest historią.

Witaj, Harneysie

Od skromnych początków po dzisiejszą międzynarodową reputację firma Harney & Sons pozostaje wierna swojej prostej obietnicy dostarczania klientom herbaty najwyższej możliwej jakości. Ponieważ trzecie pokolenie Harneys kontynuuje tę misję, w tym edukowanie miłośników herbaty o fascynujących tradycjach herbacianych i rodzajach herbat występujących na całym świecie, klienci Harney & Sons odkrywają własną pasję do herbaty poprzez oferowane przez nas produkty i doświadczenia.

Mike’a Harneya

Mike jest głównym nabywcą herbaty i blenderem firmy Harney & Sons. Podobnie jak jego ojciec, John, Mike jest autorem publikacji, a także pedagogiem, który uwielbia przemierzać świat, spotykając się z producentami herbaty ze wszystkich głównych regionów herbacianych, szukając najlepszych herbat do dostarczania swoim klientom. Lata odkrywania i degustowania wyśmienitych win przysłużyły mu się również jako degustator herbaty o wybrednym podniebieniu.

WICEPREZYDENT

Paweł Harney

Paul jest mózgiem naszych charakterystycznych herbat w saszetkach oraz naszej linii organicznych gotowych do spożycia herbat i soków. Jako prawdziwy innowator jest odpowiedzialny za nieustanne dążenie do opracowywania nowych pomysłów i mieszanek dla dobra klienta i zgodnie z tradycją firmy Harney. Jego ostatnią innowacją, wraz z bratem Mikiem, jest stworzenie The Hemp Division i herbat CBD.

WICEPREZYDENT

Elise Harney

Matka klanu Harney, Elyse, realizowała swoją własną pasję łączenia rodzin z ich wymarzonymi domami w trójstanowym regionie północno-zachodniego Connecticut, Hudson Valley w Nowym Jorku i Berkshires w zachodnim Massachusetts. Razem z Johnem budowali swoje indywidualne firmy, jednocześnie zakładając rodzinę.

WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI ELYSE HARNEY

Brigitte Harney

Brigitte urodziła się i wychowała we Francji, o czym przekonasz się, witając Cię ciepłym uśmiechem i uroczym akcentem w sklepie Harney & Sons Millerton. Weteran handlu detalicznego, jej styl i doświadczenie są rozpoznawalne w starannym doborze oferowanych przez nas akcesoriów do herbaty, w tym upominków i innych eleganckich artykułów gospodarstwa domowego. Brigitte lubi również podróżować do międzynarodowych terytoriów herbacianych ze swoim mężem Mikiem.

KIEROWNIK I KUPUJĄCY

Emeryka Harneya

Emeric zaczął przygodę z herbatą w młodym wieku, mieszając niektóre z naszych najlepiej sprzedających się herbat, takie jak SoHo i White Christmas. Otworzył i nadal nadzoruje sklep Harney & Sons SoHo, w którym kontynuujemy rodzinną tradycję przygotowywania doskonałej herbaty jako codziennego luksusu zarówno dla nowojorczyków, jak i turystów. Emeric ma doskonałą wiedzę na temat zawiłości i właściwości wielu odmian herbaty uprawianej na całym świecie.

DYREKTOR MARKETINGU

Alexa Harneya

Alex jest założycielem i szefem kuchni / kierownikiem Harney & Sons Café w Millerton w stanie Nowy Jork. Lubi gotować wspaniałe jedzenie i dzielić się swoją pasją i wiedzą o herbacie z innymi. Alex podróżował po całym świecie, w tym do Chin, Tajwanu, Japonii i Indii w poszukiwaniu najlepszych herbat. Jako reżyser filmu i zdjęć dbający o wizerunek i styl firmy zawsze można go zobaczyć podróżującego z aparatem w ręku.

KIEROWNIK KAWIARNI MILLERTON

Nasze herbaty

KLASYCZNE I EGZOTYCZNE

Harney & Sons oferuje ponad 300 odmian najwyższej jakości herbat, pochodzących z najlepszych regionów herbacianych na całym świecie. Nasze mieszanki obejmują klasyki, takie jak Earl Grey, nasze charakterystyczne smaki, takie jak Hot Cinnamon Spice i Paris, kilka odmian Matcha, bardziej odważne herbaty, takie jak Bamboo i wszystko pomiędzy. Bez względu na to, którą herbatę wybierzesz, nasze doświadczenie i zaangażowanie w jakość są wlewane w każdą filiżankę.

DOBRA HERBATA

Z dumą oferujemy herbaty z certyfikatem Fair Trade Certified™, które wspierają praktyki sprawiedliwego handlu na całym świecie, które promują zrównoważone źródła utrzymania, bezpieczne warunki pracy, ochronę środowiska i silne, przejrzyste łańcuchy dostaw. Ponadto od ponad 10 lat współpracujemy z 1% dla planety, przekazując 1% naszej sprzedaży organizacjom ekologicznym na całym świecie. Dziękujemy za pomoc w wspieraniu tych wysiłków.