Find your perfect tea

Znajdź swoją idealną herbatę

Jeśli próbujesz znaleźć idealnego partnera lub kiedykolwiek się spotykałeś, wiesz, jakie to może być trudne. Nerwowość, niepewność, spocone dłonie, motyle… a to tylko uzupełnienie profilu i znalezienie zdjęcia, na którym nie będziesz wyglądać zupełnie śmiesznie. Gdy znajdziesz idealną herbatę, pomyśl o nas jako o najlepszym swacie.

Jeśli obecnie próbujesz znaleźć idealnego partnera lub kiedykolwiek się spotykałeś, wiesz, jakie to może być zniechęcające. Nerwowość, niepewność, spocone dłonie, motyle… a to tylko uzupełnienie profilu i znalezienie zdjęcia, na którym nie będziesz wyglądać zupełnie śmiesznie.

Gdy znajdziesz idealną herbatę (lub herbaty, ponieważ w przeciwieństwie do randek, można zakochać się w więcej niż jednej na raz), pomyśl o nas jako o najlepszym swacie. W przeciwieństwie do szukania miłości, znalezienie idealnej herbaty nie musi być skomplikowane ani pracochłonne. Zebraliśmy kilka świetnych wskazówek i pomysłów, dzięki którym otrzymasz herbatę(y), która będzie Ci odpowiadać!

Ile kofeiny chcesz?

poziom kofeiny w herbacie

Jeśli wybierałeś typ osoby, z którą chcesz się umówić, na pewno wziąłbyś to pod uwagę, jeśli szukasz kogoś o energicznej, gadatliwej osobowości, który potrafi rozmawiać bez przerwy i nie pozwala ci zasnąć godzinami, lub jest idealnym wyluzowanym i super wyluzowany kolego – a może gdzieś pomiędzy.

Ilość kofeiny, której szukasz, jest łatwym pierwszym krokiem do podjęcia decyzji o przesunięciu palca w lewo lub w prawo na herbacie. Nie wszystkie herbaty są sobie równe, jeśli chodzi o kofeinę. Od wyższej zawartości kofeiny w białych herbatach po białość Barry'ego w ziołach bez kofeiny — upewnij się, że spożywasz taką ilość kofeiny, jakiej pragniesz, zanim przyniesiesz ją do domu.

Herbaty dla zdrowia i dobrego samopoczucia

kojąca herbata przy wannie

Większość z nas pragnie mieć w swoim życiu zdrowe relacje, partnera, który pomoże nam stać się lepszymi i da nam znać, kiedy utknie nam coś zielonego w zębach. Jeśli szukasz herbaty, która zrobi to samo (pomoże Ci być lepszym sobą, a nie powie Ci, kiedy masz brokuły w zębach), mamy kilka świetnych opcji, które pomogą Ci osiągnąć ten cel.

Wiele herbat jest dobrze znanych ze swoich właściwości zdrowotnych. Zielone herbaty są spożywane przez Chińczyków od wieków ze względu na ich liczne właściwości zdrowotne, w tym flawonoidy będące nośnikami przeciwutleniaczy. Mamy całą kolekcję herbat i naparów Wellness , które z pewnością będą pasować do Twoich celów związanych ze zdrowym stylem życia. Niezależnie od tego, czy chcesz się odstresować, lepiej spać, czy po prostu dodać do swojej codziennej rutyny korzystne zioła i przyprawy, mamy partnera do herbaty, którego szukałeś.

Jaki jest Twój ulubiony kolor?

kolorowe puszki po herbacie

Szukanie pary, która nie traktuje wszystkiego tak poważnie i po prostu sprawia, że ​​czujesz się dobrze w środku, to kolejne podejście, które możesz zastosować, jeśli chodzi o randkowanie... lub wybieranie herbaty. Wszyscy skłaniamy się ku pewnym kolorom, które po prostu lubimy i nawet nie musimy mieć powodu! Jeśli wystarczy niebieski odcień, Twój szczęśliwy taniec rozkręci się dzięki Butterfly Pea Flower . Postaw na zieleń dzięki Very Berry Matcha lub czerwień dzięki naszej herbacie z truskawkami i kiwi .